Competitie

« Terug

KNLTB najaar 2019

Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 10

MijnKNLTB: Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 10

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ABBEKERK 1770036
2WOGNUM 1741227
3HEILOO UNITED 1732224
4DE ZES WIELEN 1740323
5GROETINCKE 1721419
6SLUIS I-SLOOTDORP 1730419
7SCHAGEN 2721414
8HET VENNEWATER 170166
zondag 15 september 2019
11:00SLUIS I-SLOOTDORP 1-HET VENNEWATER 14 - 2Gravel
11:30WOGNUM 1-SCHAGEN 26 - 0Roodzand Kunstgras
12:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 12 - 4Kunstgras
zondag 22 september 2019
10:30DE ZES WIELEN 1-GROETINCKE 15 - 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:30SCHAGEN 2-SLUIS I-SLOOTDORP 11 - 5Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
12:00ABBEKERK 1-HEILOO UNITED 15 - 1Kunstgras
wedstrijd wordt in Heiloo gespeeld i.v.m. finaleweekend Seniorentoernooi
13:00HET VENNEWATER 1-WOGNUM 11 - 5Kunstgras
zondag 29 september 2019
11:00SLUIS I-SLOOTDORP 1-DE ZES WIELEN 15 - 1Gravel
zondag 6 oktober 2019
10:30DE ZES WIELEN 1-WOGNUM 15 - 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:00SCHAGEN 2-HEILOO UNITED 13 - 3Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
12:00ABBEKERK 1-SLUIS I-SLOOTDORP 15 - 1Kunstgras
13:00HET VENNEWATER 1-GROETINCKE 13 - 3Kunstgras
zondag 13 oktober 2019
11:00GROETINCKE 1-HEILOO UNITED 12 - 4Gravel
11:30SLUIS I-SLOOTDORP 1-WOGNUM 11 - 5Gravel
12:00ABBEKERK 1-DE ZES WIELEN 16 - 0Kunstgras
13:00HET VENNEWATER 1-SCHAGEN 20 - 6Kunstgras
zondag 20 oktober 2019
10:30DE ZES WIELEN 1-HET VENNEWATER 16 - 0Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling.
11:00SCHAGEN 2-ABBEKERK 10 - 6Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
12:00WOGNUM 1-GROETINCKE 15 - 1Roodzand Kunstgras
Wedstrijd is verzet ivm toernooi
12:00HEILOO UNITED 1-SLUIS I-SLOOTDORP 15 - 1Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
10:00HET VENNEWATER 1-ABBEKERK 10 - 6Kunstgras
11:00SCHAGEN 2-DE ZES WIELEN 14 - 2Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
11:00GROETINCKE 1-SLUIS I-SLOOTDORP 14 - 2Gravel
12:00HEILOO UNITED 1-WOGNUM 13 - 3Kunstgras
zondag 3 november 2019
09:00HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 16 - 0Kunstgras
11:00GROETINCKE 1-ABBEKERK 12 - 4Gravel
zondag 10 november 2019
11:00GROETINCKE 1-SCHAGEN 26 - 0Gravel
12:00WOGNUM 1-ABBEKERK 12 - 4Roodzand Kunstgras