Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar 2019

Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 75

MijnKNLTB: Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 75

Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1WARMENHUIZEN 1770036
2SCHAGEN 4760131
3KOEDIJK 1741223
4TULP-OUDKARSPEL 1722323
5HEERHUGOWAARD 2732221
6HELDERSE TC 9721417
7DE KOGGE 271067
8HELDERSE TC 10700710
zaterdag 6 april 2019
13:00HEERHUGOWAARD 2-TULP-OUDKARSPEL 13 - 3Gravel
13:00KOEDIJK 1-WARMENHUIZEN 12 - 4Gravel
Er zijn 4 French Court banen
14:00DE KOGGE 2-SCHAGEN 42 - 4Gravel
15:00HELDERSE TC 9-HELDERSE TC 104 - 2Gravel
zaterdag 13 april 2019
10:30SCHAGEN 4-KOEDIJK 16 - 0Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
11:30WARMENHUIZEN 1-DE KOGGE 26 - 0Roodzand Kunstgras
12:00TULP-OUDKARSPEL 1-HELDERSE TC 93 - 3Gravel
14:00HELDERSE TC 10-HEERHUGOWAARD 22 - 4Gravel
zaterdag 20 april 2019
10:00DE KOGGE 2-TULP-OUDKARSPEL 10 - 6Gravel
13:00HEERHUGOWAARD 2-SCHAGEN 41 - 5Gravel
13:00KOEDIJK 1-HELDERSE TC 104 - 2Gravel
15:00HELDERSE TC 9-WARMENHUIZEN 11 - 5Gravel
zaterdag 11 mei 2019
11:30WARMENHUIZEN 1-HEERHUGOWAARD 26 - 0Roodzand Kunstgras
12:00TULP-OUDKARSPEL 1-KOEDIJK 12 - 4Gravel
12:30HELDERSE TC 10-DE KOGGE 22 - 4Gravel
13:30SCHAGEN 4-HELDERSE TC 96 - 0Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
zaterdag 18 mei 2019
12:00DE KOGGE 2-KOEDIJK 11 - 5Gravel
12:30HELDERSE TC 10-TULP-OUDKARSPEL 11 - 5Gravel
13:30SCHAGEN 4-WARMENHUIZEN 11 - 5Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
15:00HELDERSE TC 9-HEERHUGOWAARD 22 - 4Gravel
zaterdag 25 mei 2019
11:30WARMENHUIZEN 1-HELDERSE TC 106 - 0Roodzand Kunstgras
12:00TULP-OUDKARSPEL 1-SCHAGEN 42 - 4Gravel
13:00KOEDIJK 1-HELDERSE TC 95 - 1Gravel
13:00HEERHUGOWAARD 2-DE KOGGE 26 - 0Gravel
zaterdag 1 juni 2019
10:30SCHAGEN 4-HELDERSE TC 105 - 1Roodzand Kunstgras
Baansoort kan ook gravel zijn.
11:30WARMENHUIZEN 1-TULP-OUDKARSPEL 14 - 2Roodzand Kunstgras
13:00HEERHUGOWAARD 2-KOEDIJK 13 - 3Gravel
15:00HELDERSE TC 9-DE KOGGE 26 - 0Gravel