Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 29
MijnKNLTB: Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 29
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE KAAG 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 |
2 | SCHAGEN 2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 21 |
3 | SCHAGEN 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 |
4 | ANNA PAULOWNA 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 14 |
5 | OUDORP 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 |
6 | WARMENHUIZEN 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 |
7 | HELDERSE TC 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 |
8 | DE MAAIER 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 |
18:45 | DE MAAIER 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | DE KAAG 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:15 | SCHAGEN 1 | - | SCHAGEN 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | OUDORP 1 | - | HELDERSE TC 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | DE MAAIER 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
18:30 | OUDORP 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
18:45 | DE MAAIER 1 | - | HELDERSE TC 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | DE KAAG 1 | - | SCHAGEN 2 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | OUDORP 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | DE KAAG 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | SCHAGEN 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | DE MAAIER 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
18:45 | DE MAAIER 1 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | DE KAAG 1 | - | OUDORP 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | SCHAGEN 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
18:45 | DE MAAIER 1 | - | OUDORP 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | DE KAAG 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | HELDERSE TC 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | OUDORP 1 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE KAAG 1 | - | DE MAAIER 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | HELDERSE TC 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | OUDORP 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | DE KAAG 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | HELDERSE TC 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |