Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
zondag 7 april 2019
dinsdag 9 april 2019
donderdag 11 april 2019
vrijdag 12 april 2019
zaterdag 13 april 2019
zondag 14 april 2019
dinsdag 16 april 2019
donderdag 18 april 2019
vrijdag 19 april 2019
zaterdag 20 april 2019
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 81Stand
09:00SCHAGEN 2-JULIANADORP 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 46Stand
09:30SCHAGEN 1-ALKMAAR 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
10:30HEERHUGOWAARD 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 15Stand
11:00SCHAGEN 1-BAKKUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 15Stand
12:00ABBEKERK 1-SCHAGEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 89Stand
12:15'T OGHE 1-SCHAGEN 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 11Stand
12:30DAALMEER 4-SCHAGEN 1Kunstgras
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
09:00PETTEN 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 35Stand
09:30SCHAGEN 2-'T WOUD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 37Stand
09:30SCHAGEN 3-T NOORD END 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00KATTENLAAN 1-SCHAGEN 1Roodzand Kunstgras
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 17Stand
09:30SCHAGEN 1-DE VLIETER 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
09:30ANNA PAULOWNA 3-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00OVERDAN 1-SCHAGEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00SCHAGEN 1-HEERHUGOWAARD 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00SCHAGEN 4-DIRKSHORN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:30HOGEDIJK 1-SCHAGEN 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:30TULP-OUDKARSPEL 1-SCHAGEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag (IJ+Le+NH) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
17:30SCHAGEN 1-DE HULSTENAAR 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00HOGEDIJK 1-SCHAGEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00SCHAGEN 4-OBDAM 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SCHAGEN 5-DIRKSHORN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
19:00HELDERSE TC 1-SCHAGEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 7Stand
19:00SCHAGEN 1-ELCKERLYC 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SLUIS I-SLOOTDORP 1-SCHAGEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 20Stand
19:00SCHAGEN 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 39Stand
19:00SCHAGEN 2-SWAEGH 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:30WOGNUM 1-SCHAGEN 1Roodzand Kunstgras